Mezi naše zákazníky patří T-Mobile Europe, O2, Vodafone, ČEZ, Nordic Telecom a další.

 

ČEZ TELCO PRO SERVICES

(2019 - …) – současný zákazník

ČEZ Telco Pro Services provozuje rozsáhlou telekomunikační síť na území České republiky, která zahrnuje unikátní robustní optickou síť diverzní vůči ostatním sítím na trhu.

 

Vodafone - Czech Republic

(2021-…) – současný zákazník

Vodafone je druhý největší mobilní operátor na světě, který působí v 28 zemí pěti kontinentů. Aktuálně má skupina Vodafone v České republice více jak 3.9 milionů zákazníků. 

 

O2 Czech Republic

(2015 - …) – současný zákazník

O2 je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb v oblasti infrastruktury ve střední Evropě. Společnost využívá komplexní řešení Network Inventory založené na platformě CROSS.

 

T-Mobile

(1999 - …) – současný zákazník

T-Mobile je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb v oblasti infrastruktury ve střední a východní Evropě. Na 20 let jsme se zavázali k zajištění maximální efektivity služeb a hodnocení téměř 38.000 firem, dopravců a vládních institucí.

Komplexní řešení Network Resource Management založená na platformách CROSS a GE-Smallword, zahrnující všechny fyzické a logické zařízení. Řešené zařízení jsou začleněny do všech procesů OSS zahrnující Planning, Provisioning, Service Assurance a Revenue Assurance.

  • eSalesForce.com - CRM a integrace Work Flow
  • SAP (PM / AM) - Lokality, Materiálový katalog, integrace zařízení
  • IBM Netcool – integrace Umbrella managementu pro Root Cause Analysis
  • NMS - 16 sond zařízení pro Network Management Systems implementováno (L2, SDH, WDH, PDH) pro automatické aktualizace dat

Předchozí zákazníci

Niederrheinischen Gas und Wasserwerke GmbH

Deutsche Telekom

Telekom Malaysia

UPC

WIND

Telia

General Electric

Slovak Telekom

Kazakh Telecom

Tele Atlas

Speedware Inc. / Montreal