Klienti

T-Mobile Czech
02 Czech
Innogy CZ
BENESTRA

Našimi klienty jsou významné společnosti z oboru telekomunikací a distribuce energií.   další klienti

Telekomunikace

Veškeré procesy vztahující se na telekomunikační služby vyžadují přesnou znalost všech prvků z niž se sít skládá a jejich propojení. Tyhle informace a dokumentace aktuálního stavu hierarchie telekomunikačních služeb musí stát k dispozici všem IT systémům podporujících provoz telekomunikačního operátora.

Distribuce energií

Procesy plánovaní výstavby a údržby sítě vyžadují přesnou znalost využití všech prvků. Řešení CROSS UTILITIES pro integraci standardních aplikací k Provozně Technickému Informačnímu Systému (PTIS), poskytuje aktuální a přesné informace pro tvoření prognóz a řízení inteligentní sítě, trend známý pod pojmem ¨smart grid¨.

Sykora Data Center

SYKORA DATA CENTER je samostatnou a nezávislou společností v tradici SYKORA GROUP (založená 1992). Na základě hlubokých znalosti technických a operativních procesů našich zákazníku v oblastech telekomunikace a distribuce energie nabízíme komplexní řešení pro OSS/BSS a Provozně Technické Informační Systémy.

Aktuality

Dokumentace produktu CROSS dostává novou podobu odpovídající moderním trendům. Integrace do jednoho komplexního řešení využívá různé formy aktuálně dostupné dokumentace.

Již brzy budeme mít k dispozici uživatelsky přívětivé funkcionality, na kterých aktuálně tým CHECKERu pracuje.

Náš tým má 25 let zkušeností v softwarovém průmyslu. Námi nabízené řešení jsou stavěny na všeobecně uznaných průmyslových standartech, naše projekty se řídí podle uznaných norem, jsme certifikováni podle ISO 9001:2008